Мерія Сум виділила півмільйона на басейн

На території Сум налічується 83 навчальних заклади, які підпорядковуються міському управлінню освіти. У цілому, за словами його начальниці Антоніни Данильченко, бюджет сфери становить 642, 6 млн грн.

Дісталося педагогам із міського бюджету ще 2,8 млн грн додаткових коштів, передбачених на непередбачені витрати – так званий резервний фонд. Нагадаємо, згідно з розпорядженням мера, яке прозвучало на одній з апаратних нарад, головна мета – звести до нуля збір «батьківських» грошей. Кому і скільки виділити з цієї суми – вирішувати повинна спеціально створена для цих цілей комісія. Але, як виявилося на практиці, в управлінні завдання зрозуміли по-своєму.

«500 тис. грн були спрямовані на ремонт басейну школи №7, ще 500 тис. грн віддали школі №10. І в тому, і в іншому випадку це «крапля в морі» для таких великих шкіл. 2,8 млн грн на 83 навчальних заклади – це ж не такі великі гроші», – відзвітувала в четвер, 18 травня, перед членами постійної комісії Сумської міськради з питань планування соціально-економічного розвитку Антоніна Данильченко.

Таку «щедрість» депутат Олексій Рябенков вважає вибірковою і не об’єктивною. «Є правила гри, яких потрібно дотримуватися», – підтримала його директор департаменту фінансів Світлана Шилова.

І якщо «перший млинець виявився глевким», то, щоб уникнути подальших помилок, було запропоновано додаткові кошти, необхідні для вирішення першочергових проблем в установах, виділяти адресно. Тепер кому і скільки – вирішуватимуть на планово-бюджетних комісіях.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах