Мерія Сум викинула гроші на вітер?

З огляду на те, що Суми серед усіх районів і міст Сумської області мають найбільші площі розповсюдження амброзії, пилок якого викликає алергійні реакції, влада Сум не поспішає вирішувати питання з її ліквідацією.

Більш того, Сумський і ще 4 інших райони досі не мають розроблених програм по локалізації та ліквідації надокучливого бур’яну. Примітно, що в інших 13 районах області такі програми діють з 2015 року, пише 0542.ua.

З огляду на те, що в липні департамент інфраструктури виділив майже 190 тис. грн на послуги КП «Зеленбуд» по ліквідації амброзії, особливих результатів це не дало, що спричинило за собою обурення сумчан. «На даний момент програм немає. Зате є майже 190 тис грн, якими розпоряджається департамент інфраструктури. У той же час є великі площі амброзії на Басах і навіть у центрі міста, наприклад, у Монастирському провулку», – зазначив сумчанин під час апаратної наради в мерії та поцікавився, коли в місті розпочнуться дієві заходи щодо ліквідації амброзії.

Відповідаючи на незручне запитання, в. о. директора департаменту інфраструктури Віктор Павленко повідомив, що виділених грошей на ліквідацію бур’яну мало. А що стосується розробки спеціального комплексу заходів, то згідно з висновком департаменту фінансів, створення окремої програми є недоцільним, оскільки це питання внесено до програми розвитку житлово-комунального господарства.

Тим часом, гроші освоєні, а амброзія як росла, так і продовжує рости в різних куточках Сум.

21037806_1393044594082802_72018553_o599bff9a832e2

Поділитися в соціальних мережах