МЕРУ СУМ УРІЗАЛИ НАДБАВКУ ДО ЗАРПЛАТИ

Депутати Сумської міськради проголосували за зниження надбавок і премій міському голові Олександру Лисенко, його першому заступнику Володимиру Войтенко, заступникам мера Степану Паку, Олександру Журбі, Олені Дмитрєвській, а також секретарю міськради Андрію Баранову.

Як пояснив начальник відділу організаційно-кадрової роботи Андрій Антоненко, 25 травня поточного року Кабмін прийняв постанову, згідно з якою відбулося підвищення посадових окладів мера, його заступників та секретаря міськради. Але із застереженням – у рамках фонду оплати праці, затвердженого в міському бюджеті на початок року, тобто без виділення додаткового фінансування.

Таким чином, для того, щоб привести умови оплати праці міського голови Сум і його заступників у відповідність до законодавства та підвищити їм посадові оклади, не збільшуючи при цьому розмір зарплати в цілому, довелося знизити їм премії, надбавки і доплати. Зокрема, їм знизили розмір матеріальної допомоги на оздоровлення та вирішення соціально-побутових питань (якщо раніше він становив розмір середньомісячної зарплати, то тепер – розмір посадового окладу), зменшили граничний розмір преміювання з 300% до 150%, а Олександру Лисенко ще й знизили мерську надбавку.

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах