Молокозавод користувався арештованим за борги майном

Щоб реально виконати рішення суду про стягнення коштів з ТОВ «Малка-Транс» на суму близько 4,5 млн грн, призначених для виплат селянам за здачу молока, виконавчою групою державних виконавців примусового відділу області та виконавчої служби міста Конотоп був здійснений виїзд до підприємства – боржника. Про це повідомляє управління юстиції у Сумській області, пише konotop.in.ua.

Незважаючи на супротив з боку службових осіб ТОВ «Малка-Транс», працівниками органів юстиції перевірено наявність та умови зберігання раніше описаного державними виконавцями майна. Були виявлені факти порушення пломб на транспортних засобах, самовільно запущений у роботу раніше арештований та опломбований сирковий цех. За вказаними фактами до правоохоронних органів направлені відповідні матеріали.

Разом з цим, описано все інше майно підприємства, у тому числі транспортні засоби, які перебували у розшуку, нерухоме майно, земельна ділянка, а також, виробничі цеха. Не втрачаючи часу, експертом, що був присутнім при описі, одразу розпочато оцінку майна.

Поділитися в соціальних мережах