На Хіммістечку зробили дорогу без тротуару і дощової каналізації

Охтирська – це остання вулиця, яку ремонтуватимуть у цьому році на Хіммістечку. За словами директора КП «Шляхрембуд» Олександра Вегери, поточний ремонт зробили по вулиці Марко Вовчок, Боровій та Августовській. Ремонтом дворових доріг його структура не займається.

По вулиці Охтирська немає дощової каналізації. Її тут робити не будуть, бо вона не передбачена поточним ремонтом. За словами начальника управління капітального будівництва Сумської міськради Віталія Шилова, якщо би ремонтували капітально – необхідна була б державна експертиза, що у свою чергу, затягнуло час. Замість дощової каналізації комунальники знижуватимуть рівень дороги, аби вода текла вниз до 5 лікарні, де вже є каналізація. Двори робитимуть у наступному році, бо потрібен проект на ці навколишні 9 будинків.

«В міському бюджеті кошти є і треба не розпилювати їх. В минулому році навіть залишилось 300 млн і треба не розпилювати їх по якомога більшій кількості виборців. І треба робити це якісно і робити з тротуарами, щоб до цього років 20 не повертатись. Зараз ми закопаємо цю дорогу, а потім через 2-3 роки ми її знову будемо розкопувати, щоб робити ливневу каналізацію. Те, що вони будуть кудись стікати – це ніколи нікого не влаштовувало, бо комусь воно буде заважати»,  – прокоментував голова громадської комісії з питань соціально-економічного розвитку та бюджету Сумської міськради Андрій Фролков.

За словами начальника управління капітального будівництва, тротуар на Хіммістечку дороблюватимуть наступного року. Тоді ж завершатимуть капремонт дороги на Роменській. Щоб капітально відремонтувати дороги міста, у цьому році з міського бюджету виділили 120 мільйонів гривень, на поточний ремонт – 50  млн. Їх планують в управлінні капітального будівництва освоїти у цьому році.

Поділитися в соціальних мережах