На Краснопільщині аграрії поєднують бізнес із наукою

 Таке важко навіть уявити! У селах кордоні з Російською Федерацію місцеві агровиробники працюють, застосовуючи найновітніші технології у виробництві. І навіть планують створити лабораторію точного землеробства, яка б надавала послуги всій області.

Про це голові облдержадміністрації Миколі Клочку повідомили в агрофірмі «Тур’янська», яке знаходиться на території Тур’янської та Угроїдської сільських рад у Краснопільському районі.

ТОВ «АФ «Тур’янська» входить до складу групи компаній «Технологія», займається вирощуванням зернових та олійних культур

«У своїй роботі агрофірма використовує технології точного землеробства SMART FARMING, що ґрунтуються на комплексному використанні сучасних наукових знань та технологій, − зазначив голова ТОВ «ГуалаПак Україна» Володимир Заєць. − Від відбору аналізу грунту, підготовки та внесення індивідуальних мінеральних добрив, до дослідження вегетативних мас сільськогосподарських культур за допомогою гексокоптерів із використанням NDVI та моніторингу усіх технологічних процесів через GPRS системи».

Роботу агрофірми позитивно оцінив і очільник області.

«Задля успішного життя краю та добробуту його жителів має бути налагоджена спільна робота місцевих адміністрацій, місцевого самоврядування, людей які працюють тут на землі, і, безумовно, інвестора, − зазначив Микола Клочко. − Ми зараз побачили, що знаходимось майже на кордоні з Російською Федерацією, але село Тур’я має перспективу, адже знайшовся господарник, який застосовує найсучасніші методи у своїй роботі, який взяв на себе відповідальність і за соціальну інфраструктуру села й району. Більше того, за рахунок тих митних платежів, які це підприємство сплатило до бюджету, ми фактично і робимо дорогу з Угроїд до Тур’ї, а в наступному році плануємо з Краснопілля до Угроїд. Такому інвестору хочеться допомагати».

До речі, у найближчому майбутньому агрофірма разом із іншими компаніями, що входять до складу «Технології», планують відкрити лабораторію точного землеробства, яка би надавала послуги усім виробникам області.

image2

image3

image4

Поділитися в соціальних мережах