На оздоровлення дітей із бюджету Сум витратили майже 3,5 млн грн

Таку цифру озвучила  начальник відділу у справах молоді та спорту Віра Мотречко, доповідаючи на засіданні виконкому про організацію оздоровлення, відпочинку і зайнятості дітей м. Суми в літній період 2016 року.

Витрачена сума на 810 098 грн. більше за відповідний період минулого року.

За словами посадовиці, першочергова увага приділялася оздоровленню дітей пільгових категорій. На придбання путівок до закладів оздоровлення та відпочинку для 715 дітей пільгових категорій з міського бюджету було спрямовано 2, 2 млн грн. За літній період 2016 року було охоплено 9224 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. 24 з них відвідали такі дитячі центри України як «Артек» (м. Київ, Пуща-Водицький лісопарк) і «Молода гвардія» (м. Одеса).

У позаміських закладах оздоровлення та відпочинку «Червона гвоздика» (м. Бердянськ), «Дніпро», «Дельфін», «ім. Гагаріна» (Херсонська обл.), державному позашкільному оздоровчому закладі санаторного типу «Ровесник» (м. Суми) за кошти державного і обласного бюджетів забезпечено оздоровленням і відпочинком 46 дітей батьків, один з яких загинув, отримав поранення, брав або бере участь в зоні АТО.

Загалом оздоровленням і відпочинком цього літа було охоплено 11141 школярів і 4056 дошкільнят –  65 % дітей міста.

Поділитися в соціальних мережах