На Сумщині АЗС не доливають водіям пальне

Останнім часом на просторах соціальних мереж можна зустріти інформацію, де люди діляться сумним досвідом щодо недоливу пального на АЗС. Держпродспоживслужба у Сумській області вирішила розібратися у таких порушеннях чинного законодавства.

«Розпочались планові перевірки АЗС у Сумах. І це тільки початок перевірок, які до кінця року будуть проведені спеціалістами управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області на АЗС Сумщини. Обов’язково будемо інформувати про їх результати, зокрема і щодо якості пального», – розповів начальник управління захисту споживачів Держпродспоживслужби Володимир Єщенко.

За оцінками фахівців, паливо не доливають повсюдно. У середньому АЗС недодають приблизно 300 мл на кожні 10 літрів. Якщо заправка щодоби продає 4-5 тонн палива, то сумарний недолив доходить до 140 літрів.

Поки йтимуть перевірки, сумчанам все одно треба заправлятись, тож фахівці вирішили надати кілька порад, як не дати себе обікрасти на АЗС:

  • Вибирайте якісну і перевірену заправку. Якщо знайшли нову АЗС, на якій раніше не були, то заливайте в бак 5 або 10 літрів на перевірку. Так зможете визначити якість палива, що заливається.
  • Заправляйтеся самостійно, не вдаючись до допомоги співробітників АЗС. Якщо складно самому заправлятися, то спостерігайте за діями заправника.
  • Не рекомендується заправлятися після зливу палива бензовозом.
  • Якщо Вас обдурили, то звертайтеся до власника АЗС або до управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області за телефоном гарячої лінії (0542) 77-90-46.

Джерело: sumypost.com

Поділитися в соціальних мережах