На Сумщині державі відшкодували 14,6 млн грн збитків

Протягом січня-квітня 2018 року в провадженні управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Сумській області перебувало 60 кримінальних проваджень. Порівняно з відповідним періодом минулого року кількість проваджень збільшилося на 10 справ. У поточному році розпочато фахівцями 41 провадження. Навантаження на одного слідчого склало 12 проваджень.

На сьогодні вже закінчено 13 кримінальних проваджень, що становить 22% від загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідуються.

За підсумками роботи слідчого управління за чотири місяці 2018 року перевищено минулорічні показники роботи щодо направлення проваджень до суду. Так, до суду направлено 12 проваджень відносно 14 підозрюваних. Для звільнення від кримінальної відповідальності спрямовано до суду 5 проваджень, у т. ч. одне провадження за тяжким злочином (ч. 3 ст. 212 КК України).

У закінчених провадженнях слідчими ДФС Сумщини встановлено 14,6 млн грн збитків, нанесених державі. У кримінальних провадженнях накладено арешт на майно на суму 53,8 млн гривень.

Усі збитки державі відшкодовано на 100 відсотків.

Поділитися в соціальних мережах