На Сумщині фірму змусили віддати борг 4, 5 мільйони за молоко

Обласна юстиція повернула товаровиробнику більше чотирьох з половиною мільйонів гривень, які підприємство не могло самостійно отримати від ТОВ «Малка-Транс» за здану молочну сировину.

Зауважимо, що ТОВ «МалКа-транс» – це дочірнє підприємство потужної  системи, міжнародної групи  під назвою Milkiland Юркевичів – одного з найбільших  експортерів  сиру з України.

Сільськогосподарського товаровиробника захистили від недобросовісного партнера, який, маючи виробничі потужності, автотранспорт та рахунки в банках, не розраховувався з постачальником, накопичуючи мільйонні борги.

У ході виконавчого провадження виконавцями застосовувалися всі заходи примусового стягнення: опис і арешт майна, рахунків у банках, звернення до правоохоронних органів і дієві спільні виїзди з правоохоронцями. Більше того, з метою оперативного реагування на можливі протиправні дії боржника з майном, створено виконавчу групу, до складу якої були включені співробітники різних відділів виконавчої служби.

Одночасно бюджет поповнено на майже півмільйона гривень.

Нагадаємо, про цю проблему ми писали “Грабунок на 4,5 мільйони, або як монополісти знищують сільське господарство в Україні”.

Поділитися в соціальних мережах