На Сумщині подорожчали м’ясо і молоко

У вересні 2016 року індекс споживчих цін (ІСЦ) по області становив 101,7%, по Україні – 101,8%, повідомляє Головне управління статистики у Сумській області.

На споживчому ринку області ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,5%. Серед продуктів харчування на 4,8%–0,3% подорожчали м’ясо птиці, свиней, сало, молоко, масло вершкове, рис, яйця, цукор. Водночас, на 7,7% подешевшали продукти переробки зернових (з них крупи гречані – на 11,6%), на 4,8%–1,3% стали коштувати менше фрукти, овочі, свіжа, охолоджена та заморожена риба.

На споживчому ринку непродовольчих товарів та послуг у вересні відбулося підвищення тарифів на електроенергію, водопостачання, каналізацію. Крім цього, подорожчали одяг і взуття, збільшилася вартість навчання у середніх та вищих навчальних закладах, вартість медичних послуг, зросли ціни на побутову техніку, фармацевтичну продукцію, паливо та мастила.

Разом з цим, зменшилася плата за утримання дітей у дошкільних закладах, вартість туристичних послуг, став коштувати менше проїзд в залізничному пасажирському транспорті, подешевшали автомобілі, знизилися тарифи на гарячу воду.

Нагадаємо, з 11 жовтня в Сумах зросли ціни на хлібобулочні вироби. Про це Сумський хлібокомбінат попередив через оголошення на своїх кіосках.

Поділитися в соціальних мережах