На Сумщині призначили головного по високим технологіям

Призначено представника «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» в Сумській області. Ним став Володимир Демура. Про це повідомив директор організації Андрій Бірюков.

Володимир Демура представлятиме інтереси «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» у всіх органах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх форми власності та підпорядкування, у тому числі в органах державної влади, міністерствах, відомствах, державних комітетах та підвідомчих їм органах. Наразі він займається впровадженням новітніх технологій та цифровізацією суспільства в Сумах та області.

Довідково: Громадська спілка «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» – це об’єднання підприємств у сфері високих технологій метою діяльності якого є створення сприятливих умов для розвитку в Україні інноваційного бізнесу та цифрової економіки. До складу Наглядової ради «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» включено представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Верховної Ради України та Адміністрації президента України – це забезпечує взаємодію між бізнесом і державою.

Джерело: xpress.sumy.ua

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах