На Сумщині створять новий оптовий ринок

У Шостці створять новий овочевий оптовий ринок. Про це повідомив міський голова Шостки Микола Нога на сесії міської ради 18 серпня, пише shostka-news.com

Оптовий ринок буде розташований за промисловим ринком по вул. Свободи. Для початку будівництва було виділено 219 тисяч гривень. Будівельні роботи вже розпочаті. «Ви знаєте скількі у нас проблем з торгівлею овочами. І зараз є неорганізована торгівля, торгують по вул. Горького і по вул. Свободи і в інших неустановлених містах. Планується зробити сучасний оптовий ринок, який би регламентував усю цю діяльність», — пояснив Микола Нога.

За словами начальника Шосткинського відділу поліції, за цей рік співробітниками правопорядку було складено 42 адмінпротоколи за незаконну торгівлю. Чотири місця в місті були визнані найбільш проблематичними: Свободи, 18 (біля Центру «Юність»), Свободи, 28 (біля Універмагу »), вул. Короленка (магазин «Голівуд»), вул. Чернігівська (АТБ). «Головна проблема – недосконалість законодавства, – зазначив Валерій Строкач. Полісмен пояснив, навіть якщо правоохоронці складуть протокол і доведуть справу до суду, і навіть якщо на нього з’явитися правопорушник, все, що йому загрожує – це штраф у розмірі 51 гривні.

Поділитися в соціальних мережах