На Сумщині відмінили результати тендерів на 516 млн грн

Уникнути значних втрат бюджетних коштів стало можливим завдяки оперативному реагування співробітників Управління захисту економіки в Сумській області. Під час проведення моніторингу публічних закупівель були виявленні порушення, які у подальшому могли призвести до перевитрат. У переважній більшості було виявлено невідповідності кваліфікаційним вимогам та критеріям тендерної документації.

Листи з інформацією про виявленні порушення та можливими наслідками у разі невжиття заходів реагування було надіслано до комітетів з конкурсних торгів.

Враховуючи інформацію УЗЕ в Сумській області, комітетами прийнято рішення про відміну результатів тендерних процедур та відхилення наданих пропозицій.

З початку року в наслідок превентивної роботи було відмінено:
– у сфері освіти – 28 тендерів на суму понад 261 мільйон гривень;
– у сфері охорони здоров’я – 5 тендерів на суму понад 13 мільйонів гривень;
– у сфері культури – 3 на майже 7 мільйонів гривень.

Кошти передбачалось використати на закупівлю продуктів харчування для закладів освіти та соціальної сфери, мототранспортних засобів, мультимедійного обладнання та планшетів-трансформерів для учнів початкових класів, а також послуг з капітального ремонту дорожнього покриття, утилізації сміття, проведення будівельних та ремонтних робіт тощо.

Поділитися в соціальних мережах