З молокозаводу зтягнуть гроші на користь селян

Ситуація довкола невиплачених мільйонів за здане молоко підприємством ТОВ «Малка-Транс» набула великого розголосу, адже й справді нерадиві бізнесмени, користуючись результатами селянської важкої праці, забули про молокоздавачів. 4,5 мільйони гривень – така суму боргу перед невтомними трудівниками.

Щоб реально виконати рішення суду про стягнення коштів з ТОВ «Малка-Транс» на суму близько 4,5 млн грн, призначених для виплат селянам за здачу молока, виконавчою групою державних виконавців  примусового відділу області та виконавчої служби міста Конотоп  був здійснений виїзд до підприємства – боржника, пише everyday.sumy.ua.

Незважаючи на супротив з боку службових осіб ТОВ «Малка-Транс», працівниками органів юстиції перевірено наявність та умови зберігання раніше описаного державними виконавцями майна. Були виявлені факти порушення пломб на транспортних засобах, самовільно запущений у роботу раніше арештований та опломбований сирковий цех. За вказаними фактами до правоохоронних органів направлені відповідні матеріали.

Разом з цим, описано все інше майно підприємства, у тому числі транспортні  засоби, які перебували у розшуку, нерухоме майно, земельна ділянка, а також, виробничі цеха. Не втрачаючи часу, експертом, що був присутнім при описі, одразу розпочато оцінку майна.

Поділитися в соціальних мережах