На “Сумихімпромі” – нове керівництво

У жовтні на  ПАО “Сумихімпром” відбулися  кадрові зміни. Підприємство на своєму сайті знайомить із новим керівним складом – людьми, які зайняли посади у виробництві й операційній работі.

Дмитро Васильович НІКІТІН, керуючий санацією:

Ухвалою Го­сподарського суду Сумської області від 05.10. 2017 р. у справі щодо банкрут­ства ПАТ «Су­михімпром» припинено повноваження розпорядника майна Романа МАРЧЕНКА і керуючого са­нацією Ігоря ЛАЗАКОВИЧА. Цим же рішенням суду призначено керуючим са­нацією підприємства Дмитра НІКІТІНА.

Олег Володимирович ДЕНЩИКОВ, директор з виробництва:

З 10 жовт­ня на посаду директора з виробництва призначений Олег ДЕНЩИ­КОВ, який до цього 5 років працював за­ступником директора з виробництва- начальником виробни­чо-технічного відділу.

Службове сходження Олег Володимирович розпочав у 1999 році, працюючи майстром зміни з виробництва двоокису титану. Згодом працював інженером-технологом, начальником відділення, заступником начальника цеху з технології, на­чальником ЦДТ №1, начальником ОЦДТ. За цей час накопичив вагомий виробничий досвід, який нині реалізовує в управлінській справі.

Володимир Миколайович ВОЛКОВ, директор виконавчий:

Згідно наказу по підприємству від 10.10.2017 р. на посаду директора виконавчого призначений Володимир ВОЛКОВ.

За плечима має вироб­ничий досвід, довжиною в 30 років. Професійний шлях розпочав з майстра зміни цеху залізоокис­них пігментів. Більше 10 років ефективно працює на посаді директора з виробництва, впроваджуючи нові підходи у виробництві двоокису титану і мінеральних добрив, здійснюючи ак­цент на удосконаленні якості продукції. За вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної хімічної промисловості, багаторічну сумлінну працю удо­стоєний звання «Заслужений працівник промисловості України».

Сергій Миколайович ПРОЩЕНКО, заступник директора з виробництва — начальник ВТВ:

Відповідно до наказу по підприємству від 17.10.2017 р. начальника цеху складних мінеральних добрив Сергія ПРОЩЕНКА переведено на посаду заступника дирек­тора з виробництва-начальника виробничо — технічного відділу. Тимчасово виконуючим обов’язки начальника ЦСМД призначено Олега ЧОПОВОГО.

Свій трудовий шлях Сер­гій Миколайович розпо­чинав з електромонтера по ремонту електрообладнан­ня котельного цеху у 1998 році. Рік потому перейшов працювати майстром зміни цеху з виробництва амо­фосу. Пройшовши крізь всі етапи й цикли виробництва мінеральних добрив, здобув ґрунтовні знання і досвід у цій сфері. Два роки працював начальником цеху гранульо­ваного суперфосфату та упродовж чотирьох років очолю­вав цех складних мінеральних добрив.

Поділитися в соціальних мережах