Не для преси: Гроші Євросоюзу для сумських шкіл обговорили за закритими дверима

Замість брифінгу про підвищення енергоефективності у школах Сум, який анонсувала прес-служба міськради в Фейсбуці, чиновники чомусь провели нараду за закритими дверима. Йдеться про обговорення проекту, на який більше мільйона євро дає Європейський Союз.

4 грудня у приміщенні Центру надання адмінпослуг Сум мав відбутися брифінг шодо реалізації проекту «Підвищення енергоефективності в освітніх закладах м. Суми».  Принаймні, інформацію про це у групі «Сумські журналісти» запостила начальник відділу прес-служби Сумської міськради Ольга Семениста.

Цей проект з 2018 року реалізується у межах другої фази програми Європейського Союзу «Угода мерів  – Демонстраційні проекти 2». Ним передбачено комплексну термомодернізацію будівель Сумської спеціалізованої школи №7, Сумської спеціалізованої школи №9 та Сумської загальноосвітньої школи №20.

Вартість проекту складає 1,64 млн євро, з них майже 1,15 млн євро покриває грант Європейського Союзу, ще 490,6 тис. євро виділили з міського бюджету. Термін виконання проекту – 2018-2020 рр.

Початок заходу анонсувався на  15:45 у конференц-залі ЦНАП. Але журналістів у призначений час там не чекали. Ба більше, тих, хто зайшов, попросили вийти, пояснивши, що йде засідання за закритими дверима. Журналісти чекали быльше години в коридорі, після чого до них вийшли і повідомили, що брифінгу як такого не відбудеться. Лише роздали прес-релізи і пустили операторів набрати відеоряд.

На прохання прокоментувати все це Ольга Семениста повідомила, що захід організовувала не прес-служба, а Департамент фінансів міськради, і пообіцяла надати коментар завтра, хоча журналістів запрошували. При цьому сама міська рада відзвітувала про проведення зустрічі досить великим матеріалом, де головним героєм виступив перший заступник міського голови Володимир Войтенко.

 

 

sumy.today

Поділитися в соціальних мережах