Освітян Глухова залишили без зарплати

Поки Мішель Терещенко, покидаючи Глухів, з екранів розповідає, що бюджет міста переповнений, освітян залишили без зарплати.

Директори міських шкіл отримали вказівку про виплату заробітної плати освітянам лише у розмірі 60%. «Це таке собі привітання від майбутнього Президента, чи то від секретарки міської ради Демишевої, – пише на своїй сторінці в Фейсбуці директор ЗОШ №2 Алла Рябуха. – Як депутат та директор школи здивована, бо на всіх каналах йде мова про те, що бюджет нашого міста переповнений!»

Жінка пише, що також отримала лист з фінуправління, яке рекомендує зробити «інвентаризацію видатків». Це означає, що економити треба на всьому, і це при тому, що місцеві школи і так майже нічого не отримують з міського бюджету, натомість вимушені збирати кошти з батьків і на ремонт, і на придбання канц­товарів для класів.

За словамит Алли Рябухи, незабезпеченість по освіті в Глухові до кінця року складає більше 3 млн грн, це тільки заробітна плата, без премій. Вона вбачає повну несправедливість у відношенні міської влади до освітян. «На останню сесію мер Мішель виносив питання про виділення 2 млн грн для апарату виконкому, про своїх працівників і свою фантастичну команду він турбується, а про педагогів чомусь ні. Вважаю, що йому треба або зізнатись у тому, що у місті нема грошей, або чесно забезпечити в першу чергу медиків, освітян, працівників міськради зарплатами. А то його підлеглі отримують щомісяця шалені премії, а ми сидітимемо голодні», – коментує Рябуха.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах