Парк Кожедуба освітлять за 1,5 млн

У міському парку ім. Кожедуба давно час навести порядок – відремонтувати доріжки, додати атракціонів. І, звичайно ж, у першу чергу зробити освітлення. Адже багато сумчан проходять через парк і далі по пішохідному мосту – на вул. Прокоф’єва. Щоб вони не бродили по парку в повній темряві, за зиму КП «Міськсвітло» спільно із «Зеленбудом», в чиєму веденні головна міська зелена зона, повинен зробити тут освітлення.

За словами директора департаменту інфраструктури Григорія Яременка, питання вже опрацьоване, працівники департаменту інфраструктури з фахівцями «Міськсвітла» вийшли на місце і оцінили ситуацію. За попередніми підрахунками, на ці роботи необхідно приблизно 1,5 млн грн. Ці кошти департамент планує включити в бюджет 2018 року.

Зі свого боку, директор КП «Зеленбуд» Володимир Лаврик заявив, що в парку є ще одна серйозна проблема: «Тополям, що залишилися, уже по 80 років, – вони в аварійному стані та не дають нам нормально проводити роботи. Їх необхідно зрізати».

Однак із такою пропозицією в корені не погодився мер Олександр Лисенко: «Почекайте, у дитячому парку зробили по-іншому – не зрізали, а обрізали крону. Якщо ми масово зараз приберемо дерева в парку, він буде схожим зовсім не на парк… Зрізати можна тільки ті дерева, які дійсно загрожують життю сумчан. А що стосується освітлення, в цьому році ми купили для міста 1300 світильників. У наступному – не менше. Тому пропоную КП «Міськсвітло» почати займатися висвітленням в головному міському парку в якості поточного ремонту».

Директор КП «Міськсвітло» заявив, що це цілком можливо, пише shans.com.ua.

Поділитися в соціальних мережах