Перевізники вимагають підвищити тариф на проїзд до 4-х гривень

До виконавчого комітету Шосткинської міської ради звернулися приватні перевізники щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху.

Послуги на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Шостка надаються 25 фізичними особами-підприємцями та 1 підприємством (ПАТ «АТП-15909»), на яких задіяно 66 автотранспортних засоби.

На даний час діє тариф 3,00 грн за одного пасажира. Надавачами послуг із перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, які здійснюються у звичайному режимі руху, були надані розрахунки тарифів на відповідні послуги. Перевізниками подано до розгляду тариф 4,00 грн за 1 пасажира.

Виходячи з того, що послуга на перевезення пасажирів є паливоємною, то основною частиною витрат у структурі собівартості складають витрати на паливо, у першу чергу – газ, ціни на який постійно ростуть.

Моніторинг тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху:

Суми — 4,00 грн.
Конотоп – 4,00 грн.
Лебедин – 4,00 грн.
Охтирка – 4,00 грн.
Тростянець – 4,50 грн.

Джерело: shostka-news.com

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення

Поділитися в соціальних мережах