Податківці порахували, скільки грошей сумчани віддали у 2016 році

«Найважливішим завданням фіскальної служби було і залишається стабільне та ритмічне наповнення бюджетів усіх рівнів. І виконати його можна лише спільними зусиллями податківців та наших сумлінних платників податків», – інформує начальник Державної податкової інспекції у  м. Сумах Юрій Мельник.

 Так, за підсумками 2016 року до Зведеного бюджету України надійшло 2 мільярди 640 мільйонів гривень податків, зборів та інших платежів. Державний бюджет отримав 1 мільярд 83 мільйони податків. Бюджетні призначення Державного бюджету виконані на 106,4 %, сума додаткових надходжень склала 66 мільйонів гривень. На підтримку обороноздатності країни направлено 107 мільйонів гривень військового збору. Сумським виробникам відшкодовано 186,5 мільйонів податку на додану вартість.

Упродовж минулого року до місцевих бюджетів надійшов 1 мільярд 558  мільйонів гривень податків та інших обов’язкових платежів. Бюджетні призначення місцевих бюджетів виконані на 113,2 %, сума додаткових надходжень склала 182 мільйони гривень.

Суб’єкти господарювання-«спрощенці» перерахували до бюджету 185 мільйонів гривень. Зазначений показник складає 127 % від запланованої суми. Сумські платники єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування перерахували в бюджет 1 мільярд 134 мільйони гривень. Індикативні показники виконано на 103,6 %, бюджет отримав на 39 мільйонів гривень більше від запланованого.

 

Поділитися в соціальних мережах