Податківці зупинили роботу нафтопереробного заводу

У ході операції «Акциз-2017» оперативними працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Сумській області спільно зі співробітниками Національної поліції під процесуальним керівництвом Охтирської прокуратури Сумської області припинили нелегальне виробництво пально-мастильних матеріалів.

Встановлено, що посадові особи одного з підприємств організували на території Охтирського району Сумської області незаконне виробництво підакцизної продукції – паливно-мастильні матеріали. Виробництво було масштабне. Однак, акцизний податок ніхто не сплачував. Посадові особи не надали жодного документа дозвільного характеру на виготовлення і використання небезпечних хімічних речовин, а також документів із питань екологічної безпеки виробничого комплексу.

На підставі ухвал суду проведено обшуки на території нелегального заводу, унаслідок яких виявлено та вилучено понад 53 тисяч літрів вуглеводневої сировини, 41 тисячу літрів бензину, а також 15,5 тисяч літрів дизельного пального. Крім того, обладнання нафтопереробного заводу, яке використовувалося для незаконної діяльності, також вилучено.

Загальна вартість вилученого становить близько 26,3 мільйона гривень, передає прес-служба ГУ ДФС у Сумській області.

Поділитися в соціальних мережах