Порошенко відзначив сумську викладачку

Завідувач відділом музично-теоретичних дисциплін дитячої музичної школи № 1 Віталіна Гукова отримала Президентську стипендію. Нагороду їй призначили напередодні Міжнародного дня музики, який за ініціативою ЮНЕСКО відзначається 1 жовтня.

Вручення Президенської відзнаки Віталіні Гуковій відбулося днями у колі учнів та колег. Жінка говорить: її основний доробок, власне, за що вона отримала Президентську стипендію, – створення «Робочих зошитів-посібників з української та зарубіжної музичних літератур». Увесь курс включає у себе 11 зошитів, з ними учні та викладачі музичних шкіл по всій Україні працюють під час уроків, також там є цікаві вправи для самостійної роботи, домашніх  завданнь.

– Починаючи з 2002 року, викладаю історію музичної літератури в Сумській музичній школі №1, –  зазначає президентська стипендіатка, – відразу з’ясувала, що програма застаріла. Усі підручники написані російською мовою, датовані 50-ми роками минулого сторіччя, про українських музикантів інформації – мінімум. Тому розпочала створювати підручники, які були б сучасні, а головне – щоб учні знали та пишалися українськими композиторами та митцями.

Поділитися в соціальних мережах