Посадовці розповіли, у скільки обійшовся Новий рік бюджету

У керівників районів Сумської області поцікавилися, у скільки обійшлися новорічні свята для місцевих бюджетів. На запити на отримання інформації відповіли не всі. Але більшість все ж розповіли, кули йдуть кошти платників податків.

Так, у Білопіллі на святкування новорічно-різдвяних свят витратили майже 100 тисяч гривень. Найбільна стаття витрат – 40 тисяч гривень – на придбання іграшок, святкової ілюмінації та інші прикраси. Удвічі менше виділили з бюджету на святкову фотозону. Сама ж головна ялинка обійшлася місту в 6 400 гривень.

У Глухівської міської ради новорічні витрати приблизно такі ж. На головну ялинку, її монтаж, встановлення та прикраси, пішло 50 тисяч гривень. Ще майже 45 тисяч – на подарунки для дітей пільгових категорій населення.

Охтирська влада розповіла лише про суму витрат на подарунки дітям – це майже 113 тисяч гривень. Ще понад 55 тисяч пішло на ялинку та її прикрашання.

Ямпільська селищна рада на свята готова викласти трохи більше 18 тисяч гривень.

У Краснопіллі Новорічні приготування обійшлися у 18 тисяч гривень – це ялинка головна та прикраси до неї. Плюс ще понад 2000 коштують подарункові дитячі набори.

Бюджет святкування у Шостці – близько 163 тисяч гривень. Із них на ялинку – 46 тисяч, 44 – на прикраси до неї, на подарунки для дітей – 56 тисяч, на загальні міські заходи – близько 20 тисяч.

У Недригайлові витратили 76 тисяч на свята.

І найдорожчою в області стала ялинка в Сумах. Цього року вона вперше штучна. Коштує 1,5 мільйона гривень. Заввишки 18 метрів.

Джерело: spec-kor.com.ua

Читайте також: Сумчанин знайшов ялинку, втричі дешевшу, ніж купила мерія Сум

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах