Працівники мерії ганяли торговців ковбасою

Працівники Конотопської міської ради провели рейд місцями стихійної торгівлі. У поле зору держслужбовців потрапив розкладний столик із ковбасними виробами. Продавці встановили свою імпровізовану торгову точку неподалік ринку у мікрорайоні Колієпровід. На реалізаторів було складено адміністративний протокол за ст. 152 КУпАП п. 2.10. “Правил благоустрою міста Конотоп” (торгівля з рук в не встановлених для цього місцях або без наявності спеціального дозволу).

До слова, славнозвісний тротуар між супермаркетом та ринком “Невський” зазвичай вщерть заповнений стихійщиками. Тут без жодних дозволів торгують мерзлим м’ясом сумнівної якості та рибою невідомого походження, а за прилавок зазвичай слугує просто розстелена на землі клейонка, пише konotop.in.ua.

Увага! На сайті “Сумські дебати” доступний новий сервіс “оголошення”. Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах