Робота “Охтирканафтогаз” – під загрозою

ПАТ «Укрнафта» має намір розглянути питання про створення об’єднаного управління бурових робіт на базі нинішніх трьох – Охтирського, Прилуцького і Прикарпатського. Головний офіс планується залишити у Івано-Франківської області, де ведеться найменший по компанії видобуток нафти і газу.

Профком і колектив Охтирського УБР звернувся до керівництва «Укрнафти» і Кабінету Міністрів з проханням залишити головне управління в Охтирці і об’єднати навколо нього решту аналогічних колективів компанії.

«Це економічно доцільніше, тому депутати міськради підтримали звернення і сподіваємося, що у верхах почують наш голос», – сказав міський голова Ігор Алєксєєв. Тільки у цьому році через скорочення обсягів виробництва, а відтак і фонду оплати праці Охтирського УБР бюджет Охтирки недоотримав 300 тис. грн.

Припинення робіт по спорудженню та експлуатації свердловин є реальною загрозою зупинки НГВУ «Охтирканафтогаз», на якому працюють більше 3 тисяч чоловік.

Обласні парламентарі теж підтримали аналогічний депутатський запит свого колеги з партії “Відродження” Юрія Меєровича за зверненням працівників Охтирського УБР.

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах