Середня зарплата на «Сумихімпромі» зросла майже вдвічі

На ПАТ «Сумихімпром» підбили підсумки року та узагальнили, чим відзначився для підприємства 2017 рік. Про це повідомляє прес-служба підприємства.

«Упродовж року вироблено рекордну кількість двоокису титану за останні 5 років — 40 тис. тонн продукту. Виготовлено майже 120 тис. тонн мінеральних добрив різних марок та сульфат амонію», — йдеться у повідомленні прес-служби. Також зазначається, що на капітальні ремонти у 2017 році було освоєно близько 50 млн грн.

«Середня заробітна плата по підприємству за жовтень склала 7803 грн (промислово-виробничий персонал — 7933 грн, непромгрупа — 5834 грн. Порівняно з жовтнем минулого року, середня зарплата зросла практично вдвічі (з 4094 грн, на 90,6%)», — підсумували на рік на підприємстві.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах