Стало відомо, яка зарплата буде у Токаря

Сумська обласна рада на останній сесії вирішила встановити додаткову надбавку 90% до заробітної плати голови Сумської обласної ради Володимира Токаря. Про це йдеться в рішенні сесії.

У документі наголошується, що Володимиру Токарю присвоєно 2 ранг посадової особи місцевого самоврядування в рамках першої категорії посад. Йому встановлено оклад згідно з Постановою Кабміну №512 від 30.06.2005 р для I групи областей (для цієї категорії 16 мінімальних зарплат). Крім того з дня початку здійснення повноважень йому встановлено надбавки за ранг, за особливий характер роботи та інтенсивність праці у розмірі 90% посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Щомісяця йому належить і премія в розмірі 60% посадового окладу за фактично відпрацьований час. При наданні щорічної відпустки йому видаватимуть допомогу на оздоровлення та матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі, що не перевищує середньомісячну зарплату.

Нагадаємо, 60-річний Володимир Токар 2 грудня обраний головою Сумської обласної ради замість «відставленого» Семена Салатенко. За підсумками 2015 року Владимир Токар задекларував 984 584 грн, у тому числі 34584 грн зарплати і 950 тис. грн – дохід від відчуження рухомого та нерухомого майна.

Джерело: rama.com.ua

Поділитися в соціальних мережах