Став відомий найбагатший правоохоронець Сумщини

Складено рейтинг доходів головних стражів порядку Сумської області.

Відштовхуючись від офіційних даних декларацій, на п’ятій сходинці рейтингу опинився начальник фіскальної служби.

Зарплата Олексія Мазуренка складає 172 тисячі гривень за рік. Це приблизно 14 300 щомісяця. Також у декларації посадовець указав дві квартири в Сумах: одна в оренді, інша – у спільній власності з батьками.

Автопарк начальника-фіскала налічує дві легкові автівки – 2007 та 1998 років випуску і причеп. У банку Олексій Мазуренко тримає 50 тисяч гривень та 4 000 доларів США.

Четвертим у рейтингу доходів став начальник Патрульної поліції Сум.

Андріан Горбачевський отримує 15 тисяч гривень на місяць (180 тисяч гривень річний дохід). Ні машин, ні квартир головний патрульний Сум наразі не має.

Третю позицію зайняв головний прокурор Сум.

Валерій Могильний – в. о. керівника Сумської місцевої прокуратури. У його декларації вказані дві квартири загальною площею понад 70 квадратних метрів. Куплені вони у 2015 та 2016 роках. Також значиться недобудована квартира на 112 квадратних метрів у Сумах. Їздить Валерій Могильний на “Шевроле Авео” 2011 року випуску. Зарплата у нього понад 18 тисяч гривень. При цьому півмільйона гривень прокурор позичив трьом людям.

Друга сходинка рейтингу багатих правоохоронців – в обласного прокурора.

За минулий рік Віталій Матвійчук отримав майже 337 тисяч гривень зарплати – це понад 28 тисяч гривень щомісяця. Головний прокурор області власного житла немає. Будинок у Сумах на 117 квадратних метрів і дві земельні ділянки декларує його дружина Зоя. Автомобіля родина не має. У декларацію прокурор вніс кредитку дружини з менше ніж 1 000 гривень та 10 гривень бонусів на ній. Готівки у прокурора 7,5 тисяч доларів та 16 450 гривень. А в його дружини – 4000 євро.

Перше місце – у головного поліцейського Сумщини.

Начальник Нацполіції у Сумській області Микола Лушпієнко отримує майже 31 тисячу гривень зарплати на місяць та ще 9,5 тисяч гривень пенсії. Головний поліцейський має парковку в Києві та квартиру в Сумах на 40 квадратів. Їздить Микола Лушпієнко на “Тойота Прадо” 2006 року випуску. Готівкою тримає 260 тисяч гривень та 19 тисяч доларів.

P.S. Відомості про дохід і майно начальника СБУ в Сумській області Владислава Косинського відсутні.

Джерело: spec-kor.com.ua

Поділитися в соціальних мережах