СУД ПОДОВЖИВ САНАЦІЮ “СУМИХІМПРОМУ”

Господарський суд Сумської області продовжив санацію найбільшого виробника фосфатних добрив підприємства “Сумихімпром” ще на півроку, до 1 серпня 2017 року. Про це повідомив старший партнер юридичної фірми “Ільяшев і Партнери” Роман Марченко за підсумками судового засідання сьогодні, 1 лютого.

“Суд продовжив санацію на півроку, до 1 серпня 2017. Альтернативою було б входження підприємства в процедуру ліквідації”, – сказав юрист. За словами Марченка, за цей період власник підприємства – Фонд державного майна (володіє 99,99% акцій) – матиме можливість знайти інвестора або приватизувати свій пакет акцій.

Наприкінці 2015 року Господарський суд Сумської області відмовив ФДМ у задоволенні клопотання про припинення провадження у справі про банкрутство підприємства “Сумихімпром” і продовжив санацію підприємства до 8 червня, а потім до кінця 2016 року.

З початку процедури санації підприємства в 2012 році керуючим санацією боржника був призначений голова правління “Сумихімпром” Ігор Лазакович, колишній топ-менеджер Ostchem бізнесмена Дмитра Фірташа. Як повідомлялося, у грудні 2016 року прокуратура повідомила про підозру Лазаковичу в розтраті майна підприємства і оголосила його в розшук.

Джерело: biz.censor.net.ua

Поділитися в соціальних мережах