Сумчан шокують нові ціни на алкоголь

Як ми вже повідомляли, Харківський апеляційний адміністративний суд визнав протиправним рішення міськради від 29 лютого 2012 року. Ним обмежувалась реалізація спритних напоїв із 10-вечора до 8-ї ранку.

Начальник правового управління Сумської міськради Олег Чайченко повідомив, що касаційну скаргу вони подали.

Подібний позов торік подавала особа про заборону продажу спиртного вночі у Миргороді. Харківський апеляційний адміністративний суд там також вимогу позивача задовольнив.

Податок від проданого алкоголю надходить до місцевого бюджету. Чи зменшились надходження до бюджету через це у Сумах, в управлінні фіскальної служби області такої статистики не мають. Та повідомили – за 8 місяців цього року до місцевих бюджетів на Сумщині надійшло 7 мільйонів гривень податків від проданого спритного. Підакцизний товар подорожчає – у середньому на 15%.

«Пляшка горілки об’ємом 0, 5 місткістю 40% буде коштувати 79 грн 55 коп. За пляшку вина без додавання спирту доведеться заплатить мінімум 37 гривень, шампанське – не менше 79 грн 19 коп. За 8 місяців суб’єкти господарювання,що здійснюють діяльність на ринку з роздрібного продажу підакцизних товарів, до місцевих бюджетів сплатили близько 12-ти мільйонів гривень, з них 7 мільйонів – алкогольні напої  і 5 – тютюнові вироби», – повідомив начальник управління контролю за обігом і оподаткуванням підакцизних товарів ГУДФС у Сумській області Борис Пересадько.

І за статистикою фіскальної служби, за місяць на кожного мешканця Сумщини, реалізовується спиртних напоїв на близько 5 тисяч гривень.

Джерело: http://tv.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах