Сумчани стали більше просити грошей у чиновників

На найближчій сесії міськради депутати виділять з міського бюджету додаткове фінансування на надання матеріальної допомоги городянам, які з тих чи інших причин опинилися в складних життєвих обставинах. Це питання ініціювали департамент соцзахисту міськради і профільний заступник мера Олена Дмитрєвська. Його розглянула і погодила планово-бюджетна депутатська комісія.

У цьому році на зазначені цілі в міському бюджеті передбачено 2,167 млн грн, у тому числі депутатських коштів – 1,467 млн грн. Але, як виявилося, і цих грошей недостатньо – заяв надходить дуже багато, і 90% з них стосуються виділення грошей на лікування.

За інформацією Дмитрєвской, на 1 травня розглянуто 195 заяв та використано вже близько 800 тис. грн. За травень і червень надійшло ще 139 заяв. Сьогодні в середньому за допомогою звертається понад 60 сімей на місяць, що в два рази більше, ніж у 2016 році. Тому Дмитрєвская попросила депутатів розглянути можливість виділити додатково ще 1 млн грн, пише shans.com.ua.

Спочатку комісія хотіла додати тільки 300 тис. грн, окільки на сьогодні в бюджеті немає можливості виділити більше, і пообіцяла, що, можливо, за підсумками 9 місяців грошей додадуть ще. Але потім, розсудивши, що все ж мова йде про здоров’я людей, депутати таки рекомендували департаменту фінансів опрацювати можливість виділення 500 тис. грн.

Поділитися в соціальних мережах