Сумчани забирають гроші за заощаджену субсидію

Департамент соціального захисту Сумської міськради проводить роботу з прийому заяв від громадян для виплат зекономленої субсидії.

За словами директора департаменту Тетяни Масік, на сьогоднішній днів 12 108 осіб були повідомлені про відшкодування коштів за невитрачену субсидію і вже прийнято близько 39% заяв.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року в силу вступила постанова Кабінету Міністрів України № 300 від 26 квітня «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива». Згідно зі змінами, будь-який споживач, якому була призначена субсидія для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, після закінчення опалювального сезону може зажадати компенсацію невикористаної суми в грошовому еквіваленті.

Для того, щоб отримати гроші за зекономлений газ чи електроенергію, використану для опалення, сумчанам у період з 1 липня по 1 вересня 2017 року необхідно буде подати відповідну заяву до управління соціального захисту населення, а також відкрити рахунок у банку, куди надійдуть гроші.

Поділитися в соціальних мережах