Сумщині дали майже 58 мільйонів дотації із держбюджету

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації.Олександр Марченко говорить, що кошти будуть розподілені між місцевими бюджетами на покриття диспропорцій, що виникають при реалізації реформи міжбюджетних відносин.

«Завдяки активній роботі облдержадміністрації, комунікаціям із профільними міністерствами та народними депутатами щодо вишукання для місцевих бюджетів додаткового фінансового ресурсу на забезпечення покриття дефіциту коштів при оплаті праці працівників бюджетних установ і проведенні розрахунків за енергоносії та комунальні послуги Сумщина отримала з державного бюджету 57 730 400 гривень», – зазначив посадовець.

Отримані кошти розподілятимуться з урахуванням потреб міст та районів в частині оплати праці працівників бюджетних установ, що утримуються за рахунок освітньої та медичної субвенцій з державного бюджету. До уваги також братиметься ефективність та дієвість заходів місцевої влади щодо забезпечення виконання дохідної частини бюджетів, економного і раціонального використання коштів та недопущення втрат місцевих бюджетів.

Наразі готується проект розпорядження голови облдержадміністрації про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2016 рік

Поділитися в соціальних мережах