Сумське НВО озвучило єдиний шлях погашення зарплатних боргів

Як ми повідомляли, у фінансовому полоні опинилися сумчани, які працюють на СНВО. Заборгованість підприємства перед трудовим колективом по заробітній платі протягом декількох місяців змусила людей вийти на вулицю і в знак протесту перекрити рух.

Уже сьогодні, сівши за стіл переговорів, керівництво заводу пообіцяло до 1 травня виплатити 50% зарплати за грудень. «Нам потрібна допомога не на словах, а на ділі. Без додаткових коштів і допомоги міськради, облради та обласної адміністрації ми не зможемо вирішити проблему. Як варіант – пропонуємо купити Палац культури за «живі гроші», які ми, в свою чергу, направимо на погашення заборгованості», – озвучив пропозицію членам виконкому глава профспілки СНВО Іван Совгіра. Директорат також розраховує на допомогу від керівництва області та лояльність із боку Сумської облради.

«Якщо місто купить у вас палац за 10 млн грн, а борг підприємства перед міськрадою за землю вже досяг майже 30 млн грн, то хто ж нам поверне ці гроші? До того ж будівля належить ТОВ СНВО, а люди працюють на ПАТ СНВО, а це зовсім різні структури», – тонко натякнула представникам заводу влада Сум.

Хоча вже у п’ятницю, 28 квітня, Сумська міськрада вийде на сесію облради з пропозицією звернутися до уряду України для вжиття заходів з метою врегулювання ситуації на підприємстві.

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах