Сумське НВО підписало європейський контракт

Договір підписаний з EURO PUMPS TECH. Ним, зокрема, передбачається постачання партії запасних частин до головних циркуляційних насосів ГЦН-317. Деталі затребувані в рамках регламентних робіт на словацькій АЕС «Моховце».

Подібні запчастини європейська компанія EURO PUMPS TECH, s. r. o. (партнерству з якою початок було покладено більше двох років тому) замовляє в СНВО не вперше. Наприклад, у лютому цього року сумські машинобудівники відвантажили даній компанії партію деталей, котра об’єднувала близько 20 різних позицій.

Теперішня угода охоплює 17 різновидів запасних частин. Відправити їх замовнику потрібно до вересня 2017 року. «Попри те, що йдеться про окремі складові, даний проект належить до числа складних і надзвичайно відповідальних, адже деталі застосовуватимуться в обладнанні першого контуру, до якого належать ГЦНи. Уже традиційно всі запчастини і матеріали, з яких вони виготовлятимуться, мають отримати схвалення згідно з сертифікатом 3.2 – найсуворішим у системі євростандарту EN 10204», – відзначив провідний менеджер бюро продажів устаткування для АЕС Олексій Марченко.

Поділитися в соціальних мережах