Сумське підприємство-банкрут погасило 10 мільйонів боргу

На засіданні робочої групи обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат заступниця губернатора Ірина Купрейчик повідомила про зменшення боргів підприємствами-банкрутами.

«Є прогрес в питаннях погашення заборгованості на підприємствах-банкрутах регіону. Так, упродовж 2016 року на ПАТ «Центролит» погашено заборгованості на суму 10 млн гривень. Очікуємо повне погашення боргу», – зазначила Ірина Купрейчик.

За інформацією директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайла Дубровського, заборгованість в бюджетній сфері наразі відсутня. «

За оперативними даними, боргів із заробітної плати перед працівниками підприємств бюджетної сфери в області немає. Проте складною залишається ситуація з погашенням заборгованості із заробітної плати економічно активними, а також підприємствами, щодо яких розпочато процедуру банкрутства та банкрутах. Серед найбільших економічно активних боржників ПАТ «СНВО» м. Суми, де борг обліковується у сумі 57,6 млн гривень», – поінформував посадовець.

 

Поділитися в соціальних мережах