Сумський лісгосп купив кросовер Шкода

Державне підприємство «Сумське лісове господарство» 2 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Автоцентр-С» легковий автомобіль за 971 тис грн. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить кросовер Skoda Kodiaq 2.0 TSI у комплектації Stile + пакет. Автомобіль матиме систему контролю утримання автомобіля на схилі, комфортну телефонію, шкіряну оббивку сидінь Alcantara, шкіряну оббивку дверей.

У відкритих джерелах є інформація, що подібний автомобіль 2017 року випуску можна придбати за 945 тис грн, а у базовій комплектації Ambition за 770 тис грн.

Замовлення «Автоцентр-С» отримав без конкуренції. Очікувана ціна скла 971 тис грн. Тобто фірма не зменшувала ціну.

Засновником сумського ТОВ «Автоцентр-С» є Дмитро Сорокін, керівник Валерій Сорокін.

ДП «Сумське лісове господарство» очолює Микола Сороколіт, пишуть nashigroshi.org.

Керівник представництва Шкода Валерій Сорокін, так прокоментував цю подію: “Могу сказать, что Шкода Кодиак в своем классе и в этой комплектации это самое выгодное предложение (он на 3-10 тыс. долларов дешевле всех конкурентов). Стоимость содержания и обслуживания Шкода значительно дешевле других марок. Гарантия 2 года без ограничения пробега. Ну и , наконец, это автомобиль украинской сборки. Считаю, что это самое конкурентное предложение среди полноприводных авто.

Могу еще добавить, что у нас большой дефицит на этот автомобиль. Мы сегодня принимаем заказы на февраль 2018г”.

Також варто додати, що конкуренції на торгах могло не бути через те, що у всіх представництвах Шкода по Україні ціна автомобілів однакова, тому не має ніякого сенсу брати такий автомобіль у Полтаві чи Харкові, щоб потім їздити туди на гарантійне обсулуговування. Тому очевидно те, що автор сайту “Наші гроші” просто не розібравшись у ситуції вирішив просто подразнити публіку, замість того щоб об’єктивно висвітлити ситуацію.

Поділитися в соціальних мережах