Сумський район підписав меморандум з Ужгородським

Документ щодо партнерства та співпраці між Ужгородським та Сумським районами підписали під час офіційної зустрічі, в рамках акції «Україна єдина», голова Сумської районної державної адміністрації Геннадій Дорошенко та голова Ужгородської районної державної адміністрації Анатолій Синишин.

За словами, Анатолія Синишина, угода про співпрацю підписана з метою об’єднання зусиль для забезпечення стабільного соціально-економічного та культурного розвитку територіальних громад, взаємної зацікавленості у подальшому поглибленні і розширенні торгово-економічного, соціального та культурного співробітництва та розвитку ефективного співробітництва між громадами, керуючись принципом взаємності, поважаючи та враховуючи спільні інтереси Сумського та Ужгородського районів.

Меморандум передбачає співробітництво у напрямках: економічного співробітництва; місцевого самоврядування; галузях освіти, охорони здоров’я, культури, спорту та фізичного виховання; комунального господарства; збереження та зміцнення соціальних, демографічних , етнічних зв’язків між громадами Сумського та Ужгородського районів.

Фахівці, керівники структурних підрозділів Сумської РДА, голови ОТГ із Сумського району впродовж трьох днів мали можливість поспілкуватися із ужгородськими колегами у сфері освіти, молодіжної політики та спорту, культури, медицини та житлово-комунального господарства. Також в рамках візиту делегація ознайомилась з роботою закладів, підприємств району, а саме: з роботою ТОВ «Ядзакі Україна»,  АПФ «Леанка», ФГ «Коник», ДП «Ужгородський держлісгосп», відвідала санаторний комплекс «Деренівська купіль», Невицький замок. Ознайомились з діяльністю Середнянської селищної ради та Кам’яницької сільської ради.

img_8088

Поділитися в соціальних мережах