Сумським бізнесменам обіцяють допомагати, але вибірково

Сумські підприємці матимуть можливість отримувати фінансову підтримку з міського бюджету на часткову компенсацію кредитів на конкурсних засадах. Відповідний проект регуляторного акту розробили у Департаменті забезпечення ресурсних платежів.

Документ містить порядок надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва на конкурсних засадах. Також визначені умови та механізм виділення і використання коштів, передбачених в міському бюджеті на відшкодування частини відсотків за коротко- і середньостроковими кредитами, що надаються банками на реалізацію бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва.

Кошти міського бюджету, виділені на відшкодування, спрямовуються на часткову компенсацію суми, фактично витраченої підприємцями на сплату відсотків за кредитами, наданих під відсоткову ставку не більше ніж 30% річних, за умови доведеної успішної реалізації бізнес-плану або його частини.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

 

Поділитися в соціальних мережах