«Сумигаз» закупив італійське обладнання

Протягом 2016 року в межах інвестпрограми фахівці ПАТ«Сумигаз» замінили обладнання 10 ГРП та 50 ШГРП. Сучасне і потужне обладнання допомагає збільшити пропускну спроможність газорегуляторних пунктів, знизивши витрати на їх технічне обслуговування.

Основною функцію газорегуляторних пунктів є підтримка необхідного тиску газу в системі та його очищення від механічних домішок за допомогою фільтрів. Несправне обладнання на ГРП може призвести до витоку газу, а відповідно створює ризик виникнення аварійних ситуацій.

«Цього року повністю оновили морально застаріле технологічне обладнання на 10 ГРП, які функціонують з 70-80 років – періоду активної газифікації області. Це регулятори тиску, засувки, фільтри та інші складові. Також замінено 50 шафних газорегуляторних пункти на нові. Нові регулятори італійського виробництва – високочутливі до перепаду тиску, що гарантує безперебійне газопостачання кінцевим споживачам», – розповів головний інженер Дмитро Сергієнко.

Нове устаткування поєднує в собі функції кількох приладів. Завдяки цьому зменшена кількість різьбових та фланцевих з’єднань, а як наслідок знижено втрати та збільшено пропускну спроможність газорегуляторного пункту.

Джерело: everyday.sumy.ua

Поділитися в соціальних мережах