“СУМИХІМПРОМ” ОЦІНИЛИ В 250 МІЛЬЙОНІВ

Фонд державного майна України (ФДМУ) оцінив стартову вартість 99,99% акцій великого хімічного підприємства “Сумихімпром” у 248,85 мільйона гривень. Про це у Фейсбуці повідомив в. о. голови Фонду Віталій Трубаров.

Очікується, що підприємство буде приватизоване цього року.

“Завершена оцінка “Сумихімпрому”. Вартість пакета акцій хімічного підприємства становить 248,85 мільйона гривень. На продаж буде виставлятися 99,99% акцій. Зараз Фонд напрацьовує умови приватизації пакета акцій, і сподіваюся, що цього року підприємство знайде ефективного власника”, – написав Трубаров.

Нагадаємо, Фонд держмайна України в жовтні 2016 року заявив про початок підготовки до приватизації “Сумихімпрому”, 99,99% акцій якого належить державі. На початку серпня 2017 року “Сумихімпром” після восьмимісячного простою відновило виробництво комплексних добрив, включаючи гранульований суперфосфат і фосфорну кислоту.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах