“Сумиобленерго” – про нове у нарахуванні субсидій

Заступник директора з постачання електроенергії філії “Сумське міжрайонне відділення “Енергозбут” ПАТ “Сумиобленерго” Ольга Могильна взяла участь у брифінгу на тему новацій у нарахуванні житлових субсидій.

Посадовиця поінформувала, що станом на травень 69 162 споживачам електроенергії в Сумиахпризначена субсидія. Із них – 67 споживачів, кому призначається субсидія для відщкодування витрат на оплату послуг для індивідуального електроопалення. По 17-ти споживачах, які мають невикористану суму субсидії на електроопалення для повернення залишку соціальної допомоги до бюджету, підписані акти звірки з департаментом соціального захисту населення м. Суми.

Нововведенням є і те, що при призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг. Про боржників і суму такої заборгованості ПАТ “Сумиобленерго” повідомляє в департамент соціального захисту населення Сумської міської ради. За наявності боргу субсидія на наступний термін не призначається, про що департамент соціального захисту населення має поінформувати громадянина.

ПАТ “Сумиобленерго” розробило кілька способів оплати за надані послуги. Для оплати квитанції споживачеві надається 10 днів з моменту її отримання. “Якщо ж Ви не маєте можливості вчасно оплачувати за спожиту електроенергію, можна укласти договір реструктуризації боргу, звернувшись до сервісного центру ПАТ  “Сумиобленерго” та надавши документи, які підтверджують Вашу неспроможність сплатити за надані послуги”, – наголошують у відомстві.

Поділитися в соціальних мережах