Тролейбуси для Сум купить європейський банк?

Європейський інвестиційний банк надасть 200 млн євро на удосконалення інфраструктури громадського транспорту в 20 містах України. Реалізація проекту запланована й у Сумах.

Відповідну угоду було підписано сьогодні, 11 листопада, у Будинку Уряду України, повідомляється на сайті Міністерства інфраструктури України.

Угоду підписали Міністр інфраструктури України Володимир Омелян та Віце-президент Європейського інвестиційного банку Вазіл Гудак в присутності Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та інших членів Уряду.

Фінансовою угодою між Україною та Європейським інвестиційним банком закладається підґрунтя для підтримки органів місцевого самоврядування та комунальних транспортних підприємств у питаннях залучення пільгових кредитних коштів на оновлення парку трамваїв, тролейбусів, автобусів, вагонів метрополітену, будівництва нових та реконструкції наявних трамвайних і тролейбусних ліній, тягових підстанції тощо.

Реалізація проекту запланована у таких містах: Київ, Біла Церква, Івано-Франківськ, Кременчук, Луцьк, Львів, Одеса, Суми, Тернопіль, Харків, Чернігів та інших.

Повернення позики передбачено здійснити виключно за рахунок коштів місцевих бюджетів, оскільки комунальні підприємства транспорту належать до сфери управління органів місцевого самоврядування.

Поділитися в соціальних мережах