У Глухові вчителі сидять без зарплати

За жовтень педагоги місцевих шкіл отримали лише третину зарплати, аванс за листопад їм уже виплачувати нічим. Звісно, це викликає певну напругу серед освітян. За словами начальника відділу освіти Людмили Васянович, проблема виникла через незабезпеченість державною субвенцією, її сума складає 3,1 млн грн.

– Справа в тому, що за формулою нарахування заробітної плати, яку надали Міністерство освіти та Міністерство фінансів на 2018 рік, наповнюваність класів у школах міста обласного підпорядкування складає 25 учнів. Так як у наших ЗОШ вона складає 24,1 учень, то відповідно держава і не додала грошей, – пояснює Л. Васянович.

Тепер вся надія у вчителів на місцеву владу. Вони сподіваються, що з міського бюджету виділять кошти. На сьогоднішній день вистачить 2,6 млн грн, щоб повністю закрити питання.

Чи дати гроші на зарплати вчителям – буде вирішувати сесія. Але в той же час «фантастична команда» (так зараз називають глухівських чиновників вищого ешелону) не забула про власні премії: деякі з наближених до мера Мішеля отримують їх по 200%.

Джерело: nedelya.info

Поділитися в соціальних мережах