У Глухові знову не прийняли бюджет

Сьогодні відбулося чергове пленарне засідання Глухівської міськради.

На порядку денному було всього лише 10 питань, серед яких найважливіший – бюджет. На сесію прийшло 18 депутатів, вона була легітимною. Мер Глухова Мішель Терещенко буквально після того, як присутні проспівали гімн України, виступив із повідомленням про те, що місто знаходиться в украй критичному соціальному стані через відсутність головного фінансового документа. «Не дивлячись на те, що у нас є багато грошей, ми не можемо їх ні на що витрачати, тому зараз необхідно терміново прийняти хоча б який-небудь бюджет», – сказав градоначальник.

На загальний подив, поруч із мером в президії сиділа секретар міськради Олена Демишева, яка була звільнена на минулій сесії. Факт своєї присутності вона пояснила тим, що зняття було незаконним, тому ніхто не змусить її припинити виконувати свої обов’язки. Олена Миколаївна з трибуни описала проблеми соціальної сфери, що виникли через неприйнятий бюджет, зробивши акцент на тому, що заручниками обставин стали діти, які не можуть оздоровитися в таборі «Сонячний», діти-інваліди, які не можуть отримати субвенцію з області на відкриття інклюзивного центру, інвалід-АТОвець Сергій Ющенко, який чекає, коли йому побудують пандус у будинку, школярі, адже без грошей неможливо підготувати навчальні установи до 1 вересня, а також – весь колектив лікарні залишився без аванса і заробітних плат.

У той же час Демишева на питання депутата від опозиції Алли Рябухи, чи отримує вона премії за свою роботу, відповіла, що так, так само як і всі співробітники міськвиконкому. Однак ні вмовляння мера, ні вмовляння його секретаря не вплинули на народних обранців: за запропонований Мішелем бюджет вони так і не проголосували. Депутат Віктор Заїка, який викладає історію в університеті, публічно в залі засідань охарактеризував це так: «Зривати розвиток міста під час війни – це рівноцінно військової диверсії».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах