У КОНОТОПІ ПІДВИЩИЛИ ТАРИФ НА ТЕПЛО

28 лютого члени виконавчого комітету Конотопської міської ради розглянули питання щодо підвищення тарифів за тепло, прибирання тимчасових споруд та оголошення конкурсу серед перевізників. Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Кон-такт».

Виконком Конотопської міськради прийняв рішення щодо підвищення тарифів на тепло. У зв’язку з цим орієнтовно із середини березня на 30 гривень зросте вартість однієї гігакалорії у споживачів «Тепловодопостач». За словами заступниці начальника управління економіки Конотопської міської ради Людмили Коваленко, коригування тарифу проведено у зв’язку зі збільшенням заробітної плати на 14% і електроенергії на 4%. Крім того, на 11% збільшиться вартість послуг для користувачів КП «Теплогарант».

Джерело: topkonotop.com

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах