У Новий рік Сумщина увійшла з мільйонними боргами

Наприкінці 2017 року на підприємствах, в установах та організаціях Сумщини було зайнято 206,3 тис. осіб проти 213,6 тис. осіб торік, повідомляє Головне управління статистики у Сумській області.

Нарахована заробітна плата одного штатного працівника у листопаді 2017-го, у середньому, становила 6221 грн – це на 43% більше порівняно із листопадом попереднього року. Щодо реальної зарплати (з урахуванням інфляції та сплачених податків), то відносно листопада 2016 р. вона зросла на чверть.

Заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах області упродовж листопада збільшилася майже на 122 тис. грн і на 1 грудня 2017 р. становила 127 млн грн. При цьому три чверті загальної суми боргу винні своїм працівникам економічно активні підприємства, а решта належить підприємствам-банкрутам та підприємствам, які призупинили свою діяльність.

Найбільшими боржниками із виплати зарплати серед економічно активних підприємств є ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (понад дві третини від загальнообласної суми заборгованості), Конотопський механічний завод та ТОВ «Маш-сервіс», решту заборгували підприємства-банкрути та підприємства, які призупинили свою діяльність.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах