У парку ім. Кожедуба побудують спортивну доріжку

У парку ім. Кожедуба побудують доріжку для занять шорт-треком. Вона з’явиться біля майбутнього скейт-парку, до будівництва якого вже приступили. Про це повідомив сьогодні, 3 жовтня, на брифінгу в мерії Олександр Лисенко.

Нагадаємо, гостра потреба в доріжці для занять шорт-треком з’явилася в Сумах після початку реконструкції стадіону «Авангард». Проект реконструкції передбачає, що місце, де знаходиться роллердром, буде зайнято легкоатлетичним манежем. Але там з 2012 року тренувалися діти, які займаються в секції з шорт-треку.

Сумчани забили тривогу і створили відповідну електронну петицію «Виділити місце і побудувати роликовий коло для забезпечення сприятливих і гідних умов для тренування секції з шорт-треку».

Мер Лисенко повідомив, що роботи буде виконувати компанія “Федорченко”, яка займається реконструкцією стадіону «Авангард». Точна вартість будівництва поки що не відома – усе залежить від довжини і ширини об’єкта. За припущеннями Олександра Лисенка, доріжка може затягнути на 200-600 тис. грн.

Поділитися в соціальних мережах