У райцентрі на Сумщині побудують сонячну електростанцію

Юрій Зарко, міський голова Білопілля, у Фейсбуці оприлюднив інформацію щодо проведення громадських слухань стосовно побудови у місті сонячної електростанції:

“Детальний план території “Наземної сонячної електростанції”, розроблено на підставі рішення 51-ї сесії Білопільської міської ради від 26.04.2018 «Про надання дозволу на розробку детального плану території». Детальний план території після затвердження є основним документом, який регламентує розміщення об’єкту містобудування, відведення земельної ділянки, будівництво та благоустрій територій, прокладку інженерних мереж тощо.

У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території, охопленої ДПТ, площею 7,69 га. Запроектована земельна ділянка знаходиться в південній частині м. Білопілля, має форму чотирикутника. На земельній ділянці пропонується розмістити наземну сонячну електростанцію.

У проекті враховані матеріали генерального плану м. Білопілля, розробленого 21.09.1990 р.

Проект розроблений у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН 360-92 «Планування і забудова міських і сільських поселень», «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів», ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території».

З проектом можливо ознайомитися на офіційному сайті Білопільської міської ради bilopillya-meria.gov.ua. Строк ознайомлення 20 днів.
Відповідальний за організацію розгляду пропозиції – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кожухов О.М.
Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом 20 днів з дня оприлюднення повідомлення. Пропозиції до проекту детального плану території приймаються з 12.09.2018 р. до 10.10.2018 р. за адресою: м. Білопілля, вул. Соборна, 70 кабінет №13.

Громадські обговорення відбудуться о 13.00 10.10.2018 року в актовій залі за адресою: м. Білопілля, вул. Соборна, 70″.

Поділитися в соціальних мережах